NC+ :: fotografia eventowa

canal_plus_warszawa_01

20 lat temu mogliśmy się po raz pierwszy cieszyć kanałem na którym nie było reklam. Były to akurat czasy, kiedy w publicznej telewizji reklam było bardzo mało i traktowaliśmy je jako ciekawostkę – z kuzynem i siostrą siedzieliśmy przed telewizorem i robiliśmy konkurs, na to kto zgadnie jaka reklama będzie następna. Było ich na tyle niedużo, że prawdopodobieństwo odgadnięcia było dosyć spore. Na Canal+ jednak w zamian za to można było zobaczyć filmy dostępne co najwyżej w wypożyczalniach VHS. Gdyby nie Canal+ to chyba wielu z nas nie zostałoby amatorskimi filmomaniakami. Nie wiem ile musiałoby lat upłynąć zanim bym ujrzał Braveharta.

Wiele pracowników, którzy pracowali w Canal+ 20 lat temu, dalej tam pracuje. Są to najbardziej doświadczeni i lojalni pracownicy jakich można sobie wyobrazić.

Fotografowałem spotkanie tych pracowników z prezesem polskiego oddziału. Spotkania pełnego ciepłych słów, uśmiechów i nawet w pewnym momencie można było ujrzeć kilka łez.

canal_plus_warszawa_02canal_plus_warszawa_03canal_plus_warszawa_04canal_plus_warszawa_05canal_plus_warszawa_06canal_plus_warszawa_07canal_plus_warszawa_08fotografia eventowa warszawacanal_plus_warszawa_11canal_plus_warszawa_12canal_plus_warszawa_13canal_plus_warszawa_14fotografia eventowa warszawacanal_plus_warszawa_16canal_plus_warszawa_17canal_plus_warszawa_18

FOTOGRAFIA EVENTOWA W MOIM WYKONANIU – ZAPRASZAM DO MOJEGO PORTFOLIO